Джима може пропустити стартовий етап Кубка світу з біатлону: тренер лідерки збірної повідомив сумну новину

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
233
0 голосів
Джима може пропустити стартовий етап Кубка світу з біатлону: тренер лідерки збірної повідомив сумну новину
Юлія Джима. Фото: Google
Українська біатлоністка Юлія Джима, найімовірніше, пропустить стартовий етап Кубка світу з біатлону, що відбудеться з 25 листопада до 3 грудня у шведському Естерсунді.

Лідерка жіночої збірної України з біатлону ризикує не виступити на першому етапі Кубка світу у шведському Естерсунді. Про це розповів тренер біатлоністки Урош Велепець.

Причина можливого пропуску Джимою етапу в Естерсунді стала хвороба, яку Юлія підхопила перебуваючи на підготовчому зборі в німецькому Обергофі.

«Це було серйозніше, ніж нежить або легка застуда, тому вирішили взяти більше паузу. Тобто вилікуватися на 100% і потім розпочати роботу.

Юлія поїхала по завершенню жовтневого збору додому і от цієї суботи, 4 листопада, має відправитися до Австрії. Буде тренуватися і коли почуватиме себе добре, то вирішуватиме з тренером жіночої збірної України стосовно стартів», – сказав Велепець в інтерв’ю «Суспільне Спорт».

  • В сезоні 2022/2023 Юлія Джима одного разу підіймалася на подіум, здобувши срібло в індивідуальній гонці на чемпіонаті Європи.
  • Найкращим результатом Джими на рівні Кубка світу з біатлону у сезоні 2022/2023 стало 11-е місце у спринті на етапі в Новому-Месті.
  • Другий етап Кубка світу з біатлону відбудеться в австрійському Гохфільцені (4-10 грудня).