Дудченко фінішував четвертим, провал Тищенка та Підручного: результати масстарту на ЧС з літнього біатлону

824
Антон Дудченко. Фото: Google
Три українські спортсмени змагалися в заключному старті серед чоловіків на чемпіонаті світу з літнього біатлону. Антон Дудченко став найкращим серед українців, фінішувавши четвертим.

Сьогодні, 25 серпня, відбувся чоловічий фінал масстарту на літньому чемпіонаті світу-2024 з біатлону.

Участь у змаганнях взяли 30 спортсменів, зокрема троє українських біатлоністів: Дмитро Підручний, Артем Тищенко та Антон Дудченко.

Перемогу у гонці здобув естонець Рене Захкна, який випередив майже на вісім секунд найближчого переслідувача.

Найкращий результат серед українців показав Антон Дудченко, який фінішував четвертим. Антон Тищенко став 18-м, а Дмитро Підручний – 23-м.