Українські біатлоністки здобули дві медалі на ЧС з літнього біатлону серед юніорок у спринті: результати

425
Хвостенко й Городна виграли дві нагороди літнього ЧС-2024 з біатлону. Фото: Вiathlon
Дві наші співвітчизниці фінішували на подіумі у спринті чемпіонату світу з літнього біатлону серед юніорок, який зараз проходить в Отепяя, Естонія.

Українські юніорки Вікторія Хвостенко та Олена Городна вдало виступили на ЧС-2024 з літнього біатлону у спринті в естонському Отепяя та здобули нагороди.

Які результати показали наші співвітчизниці

• Хвостенко здобула «срібну‎» медаль
  • Олена Городна – «‎бронзову».

Відзначимо, що це четверта та пʼята медаль України на чемпіонаті з літнього біатлону серед дорослих та юніорів.

Нагадаємо, що сьогодні, 24 серпня, Віталій Мандзин став чемпіоном світу з літнього біатлону серед юніорів у спринті.

А вчора, 23 серпня, Дмитро Підручний виграв «золото» суперспринту на ЧС з літнього біатлону, Артем Тищенко – «‎срібний» призер.