Джима показала свій найгірший результат сезону у масстартах: підсумок жіночої гонки Кубка світу з біатлону

90
Юлія Джима. Фото: Вiathlon.com.ua
Сьогодні, 17 березня, на етапі Кубка світу з біатлону в Кенморі відбулась остання жіноча гонка сезону. У масстарті виступала українка Юлія Джима, але її результат не вразив.

У неділю, 17 березня, пройшла остання гонка сезону на етапі Кубка світу – масстарт за участі 30 спортсменок. Серед них під 21-м номером брала участь Юлія Джима.

Як виступила українка

• На першу стрільбу Джима підійшла лише 30-ю, але влучно відстрілялася та піднялась одразу на 14-ту сходинку.
  • Другу «лежку» українка пройшла з одним колом штрафу, повернувшись у гонку на 18-му місці, але позначку у сім кілометрів подолала лише 23-ю.
  • На третьому вогневому рубежі наша співвітчизниця припустилась однієї хиби та опинилася на 20-й сходинці. Але на останній стрільбі Юлія заробила два кола штрафу, опустившись на 24-те місце.
  • Фінішувала наша співвітчизниця лише 23-ю, що є її найгіршим результатом у масстартах в сезоні.

• 23. Юлія Джима (Україна, 0+1+1+2) +2:29.4

Програму Кубка світу з біатлону 2023/24 закриє чоловічий масстарт, який пройде у неділю, 17 березня (початок — о 23:20 за Києвом). Українці у гонку не відібралися.