Українка фінішувала в топ-15 масстарту-60 на заключному етапі Кубка IBU: результати гонки

76
Юлія Городна. Фото: Getty Images
Сьогодні, 9 березня, в австрійському Обертілліасі заключний день у сезоні Кубка IBU з біатлону. Він розпочався із жіночого масстарту-60, у якому прийняли участь п’ять українок.

У суботу, 9 березня, наші співвітчизники змагалися у масстерті-60 на заключному етапі Кубка світу в австрійському Обертілліасі.

Як виступили українки в масстарті-60

• Городна не закрила одну мішень на третій стрільбі, але чисто спрацювала на четвертому вогневому рубіжі та посіла 14-те місце.
  • З шістьма хибами вдалося фінішувати в заліковій зоні Бєлкіній – 39-те місце із відставанням у понад чотири хвилини від першого місця.
  • Коваленко, Стеблина та Кип'яченкова завершили змагання у п'ятому десятку.

• 49. Любов Кип'яченкова (Україна, 1+0+2+2) +4:57.3

Сезон Кубка IBU офіційно закриватиме чоловічій масстарт-60. Початок змагань за участю шести українських біатлоністів у суботу, 9 березня — о 14:15 за київським часом.