Два українці фінішували в топ-15: результати гонки переслідування на етапі Кубка IBU в Обертілліасі

83
Артем Тищенко. Фото: Getty Images
Сьогодні, 2 березня, пройшов другий змагальний день на етапі Кубка IBU з біатлону в австрійському Обертілліасі. Спортсмени збірної України змагалися у чоловічій гонці переслідування.

У суботу, 2 березня, два українці зуміли фінішувати у топ-15 гонки переслідування на етапі Кубка IBU в австрійському Обертілліасі.

Як виступили наші чоловіки

• Без промахів Артем Тищенко подолав три стартових вогневих рубежі. Перед заключною «стійкою» українець вибігав у межах топ-5, але допустив два промахи та перетнув фініш 13-м.
  • Попри три промахи, Богдану Цимбалу вдалося замкнути топ-15.
  • Руслан Ткаленко припустився п'яти хиб на стрільбищі, але на дистанції був найшвидшим серед українців та фінішував 24-м.
  • Дмитро Грущак завершив змагання на 47-му місці.
  • Роман Боровик зійшов зі змагань на половині дистанції як коловий.

• Роман Боровик (2+3) — LAP

Етап Кубка IBU в Обертілліасі продовжиться жіночим персьютом за участю п'яти українок: Любові Кип'яченкової, Надії Бєлкіної, Лілії Стеблини, Юлії Городної та Оксани Коваленко. Старт змагань — о 14:15.