Україна виборола срібну медаль на юніорському ЧС з біатлону: результати чоловічої естафети

142
Віталій Мандзин. Фото: GettyImages
Збірна України здобула другу медаль на ЧС-2024 з біатлону серед юнаків та юніорів. Четвірка наших чоловіків завершила естафету зі срібною нагородою.

У четвер, 29 лютого, Олександра Меркушина виграла мас-старт-60 серед дівчат у рамках юніорського чемпіонату світу-2024 з біатлону та принесла Україні першу медаль на турнірі.

Сьогодні, 2 березня, скарбничка нашої команди поповнилася ще однією нагородою – «срібло» в естафеті завоювала наша чоловіча команда.

Склад чоловічої збірної України на ЧС-2024 з біатлону серед юнаків та юніорів у сьогоднішній гонці

• Степан Кінаш,
  • Богдан Борковський,
  • Сергій Супрун
  • Віталій Мандзин.

Як виступили українці

• Кінаш завершив свій етап перегонів на межі топ-5. З одним додатковим патроном українець передав естафету з відставанням у 9.8 секунди від лідерів.
  • Борковський на другому етапі зробив одразу п'ять промахів, але компенсував не влучність швидкістю та зберіг для збірної п'яте місце.
  • Супрун припустився однієї хиби, але заїхав до топ-3 після свого другого вогневого рубежа.
  • Мандзин на заключній стрільбі випередив француза Жака Жеффері та у підсумку фінішував другим.

• 6. Польща (2+9) +2:42.1

Нагадаємо, що чемпіонат світу в естонському Отепяе закриватиме естафета серед юніорок за участю Ірини Шевченко, Вікторії Хвостенко, Валерії Шейгас та Олени Городної. Старт змагань — о 12:40.