Дівчата показали приклад хлопцям: яке місце посіли українки у естафеті юніорського чемпіонату світу з біатлону

7624
6 голосів
Олександра Меркушина. Фото: Getty Images
У п’ятницю, 1 березня, українські спортсменки виступили в естафетних перегонах серед дівчат на юніорському чемпіонаті світу-2024 з біатлону та посіли 11-те місце.

Збірна України з біатлону фінішувала 11-ю в естафетних перегонах серед дівчат на юніорському чемпіонаті світу-2024.

У складі нашої команди участь у змаганні брали Тетяна Тарасюк, Ксенія Приходько та Олександра Меркушина.

• На стартовому відрізку Тарасюк використала один додатковий патрон та показала найкращий результат за швидкострільністю, однак завершила свій етап лише на 12-му місці;
  • Приходько також пройшла свій етап без штрафних кіл, при цьому їй знадобилося три запасні патрони у стрільбі. На передачу естафети українка прийшла 14-ю;
  • Фінішерка Меркушина використала два додаткові патрони на другій стрільбі і підняла Україну на 11-те місце за підсумками перегонів.

Біатлон. Юніорський ЧС-2024. Отепяе (Естонія). Естафета – дівчата

• 1. Норвегія (0+7) 1:01:42.2;
  • 2. Італія (0+6) +6.0;
  • 3. Чехія (0+8) +42.6;
  • ...;;
  • 11. Україна (0+6) +4:54.1.

Сьогодні в аналогічній дисципліні серед юнаків Україна посіла 16-те місце.

Змагання продовжаться естафетними перегонами серед юніорів та юніорок у суботу, 2 березня. Ці старти закриють юніорську першість.