Тищенко знову «віддувався» за всю команду: збірна України розпочала останній етап Кубка IBU чоловічим спринтом

1942
Артем Тищенко, фото: Biathlon.com
Збірна України з біатлону чоловічим спринтом стартувала в кінцевому етапі Кубка IBU сезону 2023/24 в австрійському Обертілліаху. Артем Тищенко увійшов у топ-10.

Збірна України завершила виступи у чоловічому спринті в рамках етапу Кубка IBU-2023/24 з біатлону в Обертілліаху. Найвище серед синьо-жовтих фінішував Артем Тищенко – десята позиція.

Окрім нього у змаганні від нашої команди брали участь Богдан Цимбал, Руслан Ткаленко, Дмитро Грущак, Роман Боровик та Сергій Телень.

• Тищенко чисто відпрацював на вогневих рубежах, ставши другим у перегонах за швидкострільністю, та фінішував 10-м.
  • У топ-20 фінішував Цимбал: з одним колом штрафу він став 17-м. Ткаленко припустився трьох хиб у стрільбі, однак був найшвидшим серед українців ходом та посів 26-те місце.
  • У залікову зону потрапив й Грущак – 34-те місце. Натомість поза топ-40 перегони завершили Боровик та Телень – 47-ма та 64-та сходинки відповідно.

• 47. Роман Боровик (Україна, 0+2) +4:07.8;
  • 64. Сергій Телень (Україна, 2+3) +5:10.8.

Нагадаємо, що у спринті попереднього етапу у німецькому Арбері Тищенко також став єдиним українцем, що зміг посісти місце у топ-10.