Один з українців зумів застрибнути в топ-10: збірна з біатлону пробігла останню гонку шостого етапу Кубка IBU

5951
Артем Тищенко, фото: Google
Збірна України завершила свої виступи у спринтерських перегонах, які закривали програму змагань шостого етапу Кубка IBU з біатлону 2023/24 у німецькому Арбері.

У суботу, 3 лютого, збірна України з біатлону виступила у спринтерських перегонах, які були останньою гонкою шостого етапу Кубка IBU сезону 2023/24.

У першому спринті німецького етапу найкращий результат показав Артем Тищенко, який посів 22-ге місце.

Участь у другому спринті взяла та ж п’ятірка наших біатлоністів, що й у першому. Найкраще фінішував знову Тищенко, який опинився на десятій позиції. Ключовою для нього стала чиста робота на усіх вогневих рубежах.

А його партнер по збірній Роман Боровик, навпаки, провалив забіг, заробивши шість штрафних кіл.