Один з українців посів останнє місце серед всіх: два біатлоністи збірної завалили мас-старт юніорського ЧС

1482
Микола Грущак. Фото: Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України
У четвер, 29 лютого, спортсмени збірної України виступили у мас-старті-60 юнаків у рамках чемпіонату світу-2024 з біатлону серед юніорів та юнаків.

Збірна України завершила свої виступи у мас-старті-60 юнаків на ЧС-2024 з біатлону серед юніорів та юнаків. Найвище фінішував Микола Грущак, який зупинився на 58-й позиції.

Разом із Грущаком також участь у змаганні брав Олександр Біланенко.

• На першій стрільбі Грущак не закрив одну мішень, а Біланенко зайшов на два кола штрафу;
  • На другому вогневому рубежі наші хлопці, на жаль, знову помилялися, Грущак не закрив ще одну мішень, а Олександр знов зайшов на два штрафних кола.
  • Під час третьої стрільби українські хлопці продовжували помилятися: Грущак до своїх двох кіл штрафу додав ще одне, а Біланенко – два.
  • На останній стрільбі наші юнаки знов хибили, тож, у підсумку, Микола Грущак з сімома штрафними колами на фініші був 58-м, а Олександр Біланенко з вісьмома промахами фінішував останнім – 60-м.

Біатлон. ЧС-2024 серед юніорів та юнаків. Отепяе (Естонія). Мас-старт-60 – юнаки

• 1. (Норвегія) Каспер Калкербенг (0+0+0+0) 31:36.4;
  • 2. (Естонія) Якоб Кульбін (0+0+0+0) +37.4;
  • 3. (Норвегія) Олівер Алм (1+0+1+0) +38.8;
  • ...;
  • 58. (Україна) Микола Грущак (1+1+1+4) +5.49.5;
  • 60. (Україна) Олександр Біланенко (2+2+2+2) +6.21.6.

Змагання продовжилися мас-стартом-60 серед дівчат, які виграла Олександра Меркушина.