Два українці — у топ-20 індивідуальної гонки на юніорському ЧС з біатлону: які місця посіли наші спортсмени

186
Степан Кінаш. Фото: Вiathlon.com.ua
Чемпіонат світу-2024 з біатлону серед юнаків та юніорів продовжився індивідуальною гонкою у неділю, 25 лютого. Участь у змаганнях взяли чотири біатлоністи збірної України.

Україну у цій гонці представляли: Віталій Мандзин, Степан Кінаш, Богдан Борковський та Сергій Супрун. Першим з українців стартував Мандзин (17-й номер), останнім — Супрун (100-й).

Як виступили наші біатлоністи

• Мандзин заробив дві штрафні хвилини на першій стрільбі, однак на двох наступних вогневих рубежах стріляв влучно та зайняв 19-ту сходинку.
  • Кінаш заробив дві хвилини штрафу на вогневих рубежах і показав найкращий фініш серед українців — 18-те місце.
  • Супрун зробив п'ять промахів і став 60-м.
  • Борковський після семи штрафних хвилин посів 65-те місце.

• 65. Богдан Борковський (Україна, 1+3+1+2) +8:57.7

Програма світової першості в Отепя продовжиться індивідуальною гонкою серед юніорок у неділю, 25 лютого. Початок змагань за участю чотирьох українок — о 14:00 за київським часом.