ЧС з біатлону: чоловіча збірна України не зуміла повторити результат жінок в естафеті – хто став переможцем

835
2 голоси
Антон Дудченко. Фото: Getty Images
Сьогодні, 17 лютого, чоловіча збірна України виступила на естафеті в рамках чемпіонату світу з біатлону. Розпочинав гонку Артем Прима, а фінішував Антон Дудченко.

У суботу, 17 лютого, в рамках ЧС-2024 з біатлону в естафеті змагалася 21 збірна. Була представлена у гонці і Україна.

Склад чоловічої команди України

• Артем Прима
  • Дмитро Підручний
  • Денис Насико
  • Антон Дудченко

Як виступила Україна у чоловічій естафеті на ЧС-2024

• На першому етапі Прима відставав у понад 40 секунд від лідера та передав естафету 14-м.
  • Підручному вдалося підняти Україну у топ-5. Біатлоніст провів два кола у п'ятірці найшвидших, а на вогневих рубежах використав по одному додатковому патрону.
  • Насико через невдалу стрільбу пішов на штрафне коло, з якого вийшов десятим, а передав естафету 13-м.
  • Дудченку не вдалося покращити позиції України — 13-те місце з загальним показником стрільби 1+11.