Жіноча збірна України увійшла в топ-5: результати естафети на чемпіонаті світу з біатлону

426
Христина Дмитренко. Фото: GettyImages
В естафеті у Новому Месті національна збірна України стартувала під восьмим номером. Гонку розпочала Ірина Петренко, а фінішувала Христина Дмитренко, яка принесла команді п’яте місце.

Сьогодні, 17 лютого, у Новому Месті відбулася естафета серед збірних в рамках чемпіонату світу з біатлону. Наші дівчата стартували під восьмим номером і замкнули топ-5 найкращих на фініші.

Як виступила Україна

• Ірина Петренко після другої стрільби йшла сьомою, але на передачі естафети Юлії Джимі втратила три позиції, програвши на останньому колі кілька секунд Бельгії, Фінляндії і Польщі.
  • Джима підняла Україну на сьоме місце, відстаючи від Естонії, що вирвалась на першу сходинку, на 42.8 секунди.
  • Анастасія Меркушина використала одразу п'ять додаткових патронів, але зберегла сьому позицію.
  • На останньому етапі Христина Дмитренко завдяки непоганій стрільбі та помилкам суперниць фінішувала п’ятою.

6. Польща (0+3) +2:14.6

Естафетна гонка серед чоловіків відбудеться у суботу, 17 лютого, початок — о 17:30 за київським часом.