Заскочила в топ-20 з шістьма промахами: єдина українка пробігла масстарт-60 на юніорському чемпіонаті Європи

1082
Юлія Городна, фото: Google
Українська 19-річна біатлоністка Олена Городна посіла 16-ту сходинку у масстарті-60 на юніорському чемпіонаті Європи, що проходить у польському Якушице.

У неділю, 11 лютого, українка Олена Городна фінішувала 16-ю у масстарті-60 в останній змагальний день юніорського чемпіонату Європи з біатлону.

Городна, яка зробила по одному промаху на кожному з перших трьох рубежів, навіть мала шанси зачепитися за медаль, однак на останній стрільбі не закрила відразу три мішені. Таким чином, маючи у своєму пасиві шість промахів українка прийшла до фінішу на 16-й позиції.

• ...;
  • 16. Олена Городна, Україна (1+1+1+3) +1:56,2.

Відзначимо, що від України також мали бігти Тетяна Тарасюк і Ксенія Приходько, але зрештою вони не вийшли на старт, хоча потрапили у попередній стартлист.

Програма турніру в Якушице завершиться 11 лютого чоловічим масстартом-60. Старт – о 13:00 за Києвом.