Дебютантка спромоглася на найкращий результат: українки пробігли жіночий спринт на чемпіонаті світу з біатлону

1868
Христина Дмитренко. Фото: Getty Images
Українські біатлоністки завершили виступ у спринті, що став другою гонкою на чемпіонаті світу. Найкраще серед наших спортсменок виступила Христина Дмитренко, яка фінішувала 12-ю.

Українки Юлія Джима, Ірина Петренко, Анастасія Меркушина та Христина Дмитренко завершили свої виступи у спринті на чемпіонаті світу з біатлону.

Найкращий результат серед наших дівчат показала Дмитренко, для якої цей старт став дебютним на рівні ЧС – 12-та позиція серед 93 учасниць.

• Дмитренко після другої стрільби навіть залишалася претенденткою на квіткову церемонію, адже закрила всі мішені на вогневих рубежах та йшла на п'ятій позиції. Однак втримати місце у топ-5 вона, на жаль, до кінця перегонів не змогла.
  • Джима не пройшла ідеально вогневі рубежі, припустившись на стійці однієї хиби. При цьому вона поступалася і ходом по дистанції – на фініші програла француженці Жюлії.
  • Петренко продемонструвала чисту стрільбу. Після стійки українка виходила на 11-й позиції, однак на останньому колі вона суттєво програла – 51.2 секунди по Жюстін Бреза-Буше.
  • Меркушина вже на першій стрільбі заробила коло штрафу, що позбавило її високого результату.