«Ротація зараз зменшилася»: Пустовий розповів про кадрові проблеми збірної

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
225
0 голосів
«Ротація зараз зменшилася»: Пустовий розповів про кадрові проблеми збірної
Артем Пустовий. Фото: ФБУ
За словами центрового збірної України Артема Пустового, втрата В’ячеслава Петрова після гри з Болгарією – суттєва, адже його відсутність також скоротила можливості для ротації.

Центровий збірної України Артем Пустовий у коментарі пресслужбі Федерації баскетболу України підсумував гру другого туру прекваліфікації на Олімпіаду зі збірною Ісландії (92:86).

Особливу увагу Артем приділив кадровим проблемам, які спіткали нашу збірну в товариських матчах та по ходу прекваліфікації.

Так, після гри з Болгарією (80:71 ОТ) збірна України втратила центрового В'ячеслава Петрова і ця втрата для команди Віталія Степановського, за словами Пустового, суттєва:

«Нам дуже не вистачає Слави. Ротація зараз зменшилась, він допомагав у захисті, зібрав 10 підбирань у грі з Болгарією, втратили його допомогу і в нападі. Тож продовжуємо грати в більш командний баскетбол, гратимемо разом і будемо битися до кінця».

Окремо центровий збірної виділив той склад, який зіграв проти ісландців:

«Хочу відзначити хлопців, які грали сьогодні другу половину. У них буквально не було замін. Вони тримались, бились, хлопці, ви – красені».

X