Валідольна перемога: збірна України з баскетболу дотисла Болгарію в грі прекваліфікації на Олімпіаду

659
Збірна України з баскетболу. Фото: ФБУ
Чотирьох чвертей виявилося замало, щоб виявити переможця в матчі першого туру баскетбольної прекваліфікації на Олімпіаду між збірними України та Болгарії. Втім, в овертаймах нашим спортсменам вдалося перемогти.

Збірна України з баскетболу починає шлях у прекваліфікації на Олімпіаду-2024 з нервової перемоги над командою Болгарії.

В першій чверті підопічні Віталія Степановського розгромили свого суперника з рахунком 27:10. Втім, далі збірна України не змогла виграти жодної чверті і була близька до того, щоб поступитися у матчі.

Втім, за чотири сотих секунди до завершення поєдинку нашим баскетболістам вдалося вирівняти рахунок і отримати штрафний кидок, який міг би принести збірній України перемогу.

Але даний вердикт арбітра гравцю нашої збірної реалізувати не вдалося і за рахунку 68:68 після основного часу команди пішли на овертайм.

Вже у доданий час підопічним Віталія Степановського вдалося дотиснути свого суперника та здобути перші два бали у прекваліфікації на Олімпіаду.

Баскетбол. Прекваліфікація на Олімпіаду.

Україна – Болгарія – 80:71 (27:10, 13:19, 15:19, 13:20, 12:3 ОТ).

• Найбільш результативним у складі нашої збірної та у матчі загалом став Олександр Ковляр (25 очок).
  • Наступний матч команда Віталія Степановського проведе 13 серпня о 18:00 проти збірної Ісландії.
  • До кваліфікації на Олімпіаду вийде лише переможець прекваліфікаційного турніру.