«Мені це нагадало школу»: президент ФБУ «проїхався» по гравцям, які не допомогли збірній України

Аватар Дмитро Вєнков Дмитро Вєнков
492
0 голосів
«Мені це нагадало школу»: президент ФБУ «проїхався» по гравцям, які не допомогли збірній України
Михайло Бродський. Фото: ФБУ
Президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський прокоментував ситуацію щодо відсутності ряду важливих гравців у складі національної збірної України, яка невдало завершила виступи у прекваліфікаційному турнірі до Олімпійських Ігор.

Президент ФБУ Михайло Бродський звернувся до баскетболістів, що не приїхали до збірної України, яка невдало завершила виступи у прекваліфікаційному турнірі до Олімпійських Ігор.

«Хочу сказати щодо наших «американців». Скапінцев – я не розумію тебе, Діма. На жаль, у моїй баскетбольній школі займалися лише вихованням гравців, а не особистостей. Мені здається, що ти підписав контракт в перших числах серпня, після чого можна було сісти у літак та прилетіти до збірної».

Також Бродський звернувся до Святослава Михайлюка та Олексія Леня.

«По Святу те саме можу сказати. Так, дуже хотілося б підписати контракт у США або, можливо, це буде Греція. Напевно, грати у збірній без контракту ризиковано. Нехай це буде на вашій совісті. Лень. Хочеться йому вірити, що він справді не міг, але епопея з грін-картою триває вже довгий час».

Функціонер розчарований відсутністю характеру в українських спортсменів.

«Інші, які після операції – до них питань немає. Олександр Липовий, Іссуф Санон, Володимир Герун дали довідки. Мені це нагадало школу, коли ми приносили довідки, що нам не можна бігати, стрибати чи ще щось робити протягом двох тижнів чи місяця. Якщо людина дуже хоче, то вона знаходить у собі сили».

Бродський висловив надію, що в майбутньому подібних інцидентів більше не буде.

«Сподіваюся, що цей турнір у Стамбулі змусить нас і вас задуматися про те, що відбувається, і більше такого не повториться. Тренерський склад у нас гарний – українці, трудяться. Давайте якось згуртуємось і більше так робити не будемо», – цитує Бродського пресслужба ФБУ.

Наступного разу збірна України збереться вже у відбіркових матчах на Євробаскет-2025, відбір якого почнеться в лютому 2024 року.