Говерла перервала переможну серію Галичини: підсумок матчу Суперліги

314
Гравець БК Галичина Джакор Нельсон. Фото: ФБУ
Сьогодні, 18 листопада, у Рівному відбувся черговий поєдинок чоловічої української баскетбольної Суперліги. Матч між БК Галичина та БК Говерла завершився з рахунком 67:89.

У суботу, 21 листопада, місто Рівне прийняло матч чоловічої української баскетбольної Суперліги справжня західноукраїнське дербі між БК Галичина та БК Говерла.

У перші чверті львівські баскетболісти нічого не змогли протистояти натиску суперника та програли 15:33.

Наступна 12-ти хвилинка пройшла у більш конкурентній боротьбі та завершилася поразкою баскетболістів з Івано-Франківська – 17:18.

У третьому періоді Говерла знову була краща за опонентів зі Львова – 15:20. Остання чверть завершилася у нічию, 19:19, що принесло команді з Івано-Франківська розгромну перемогу з рахунком 89:67.

Чоловіча українська баскетбольна Суперліга

• БК Галичина(Львів) – БК Говерла (Івано-Франківськ) – 67:89 (15:33, 18:17, 15:20, 19:19)

Галичина виграла три матчі поспіль, здолавши днем раніше у неймовірній грі з двома овертаймами БК Рівне (99:89)

Говерла завтра проведе поєдинок проти БК Рівне. Початок гри запланований на 14:00.