Невдала ніч для українців у НБА: Лень та Михайлюк не здобули перемог зі своїми командами

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
1814
Олексій Лень та Святослав Михайлюк. Колаж: Спорт-Експрес
Сакраменто Олексія Леня в ніч проти 7 листопада зазнаав четвертої поразки в сезоні, натомість Бостон Святослава Михайлюка не зумів виграти вперше в поточній кампанії.

В ніч проти 7 листопада відбулися матчі НБА за участі українських легіонерів: Олексія Леня та Святослава Михайлюка.

Сакраменто за участі Леня, який відіграв сім хвилин, програло Х'юстону 97:122. Українець ж очками у даній зустрічі не відзначився, проте зробив три підбирання, віддав одну передачу та поставив один блок-шот.

НБА. Регулярний чемпіонат

Х'юстон – Сакраменто – 122:97 (32:22, 35:20, 30:18, 25:37)

Не зумів здобути перемогу і Бостон Михайлюка. Український захисник у цьому матчі отримав чотири хвилини ігрового часу, а на майданчику нічим не відзначився. «Селтікс» програли Міннесоті у овертаймі 109:114, а бостонська команда зазнала першої поразки у сезоні.

Міннесота – Бостон – 114:109 ОТ (29:26, 23:29, 27:19, 22:27, 13:8)

• Попри поразку, «селтікс» продовжують лідирувати у східній конференції, Сакраменто ж займає 13-ту позицію.
  • Наступні матчі українців пройдуть 9 листопада: команда Леня прийме Портленд, а колектив Михайлюка на виїзді зіграє зі своїм найближчим переслідувачем – Філадельфією.