Прометей розпочав похід за Єврокубком із впевненої перемоги над Гамбургом: турнірна таблиця

584
БК Прометей. Фото: Google
Чинний чемпіон Латвійсько-естонської баскетбольної ліги Прометей стартував у груповому етапі з перемоги над німецьким Гамбургом з рахунком 97:77.

БК Прометей візуально без проблем обіграв Гамбург. Ще в першій чверті розрив досягав двадцяти очок. В другій та третій чвертях український клуб дозволив собі дещо підпустити суперників до себе, але наприкінці знову зробив ривок та встановив двадцятиочковий гандикап.

Відзначимо, що дуже впевнено виглядали новачки-легіонери української команди Кін, Рід та Марч.

Також свій клас показав новоспечений капітан Сидоров, який раз по раз виконував сольні проходи.

Єврокубок. Група A. 1 тур.

Прометей – Гамбург – 97:77 (35:15, 19:27, 24:20, 19:15).

• У Прометея найкращими були: Кін (19 очок +3 підбори +6 передач), Рід (11+5+3), Марч (10+1+1), Балвін (8+11+1), Бобров (11+4+1) та Сидоров (11+2+4)
  • У Гамбурга найкращими були: Кінг (11+7+1), Дарем (15+1+2), та Х'юз (11+6+2).

Нагадаємо, що 30 вересня Прометей приступив до захисту чемпіонського титулу в Латвійсько-естонській баскетбольній лізі. Підопічні Ронена Гінзбурга розгромили в стартовому матчі нового сезону Віймсі.

• У наступній грі Прометей буде протистояти Бешикташу. Матч заплановано на 10 жовтня.
  • 13 жовтня команда Гінзбурга розпочне виступи у Вищій лізі України, де їй протистоятиме Push Team.