Прометей почав сезон Латвійсько-естонської баскетбольної ліги з перемоги: команда Гінзбурга подолала Віймсі

1530
Прометей – Віймсі. Фото: Прометей
Чинний чемпіон Латвійсько-естонської баскетбольної ліги стартував у новому сезоні змагань з перемоги над Віймсі, за який виступають українці Ілля Ліщина та Артем Ковальов.

30 вересня Прометей приступив до захисту чемпіонського титулу в Латвійсько-естонській баскетбольній лізі. Підопічні Ронена Гінзбурга розгромили в стартовому матчі нового сезону Віймсі.

Визначальною стала друга чверть, в якій Прометей розгромив свого суперника з рахунком 31:7. Далі українська команда довела справу до переможного кінця і фінальна сирена зафіксувала звитягу Прометея з непристойним рахунком 106:61.

Баскетбол. Латвійсько-естонська баскетбольна ліга.

Прометей – Віймсі – 106:61 (18:14, 31:7, 26:19, 31:21).

• У складі команди зі Слобожанського найкращими стали Онджей Балвін (16 очок, два підбирання, одна передача за 18 хвилин) та Іссуф Санон (16 очок, сім підбирань, чотири передачі за 14 хвилин).
  • Артем Ковальов за 15 хвилин на паркеті заробив п’ять очок, виконав чотири підбирання та одну передачу.
  • Наступний матч Прометей проведе 4 жовтня в рамках Єврокубка проти Гамбурга.
  • 13 жовтня команда Гінзбурга розпочне виступи у Вищій лізі України, де їй протистоятиме Push Team.