Лень реалізував перший за три роки триочковий кидок: історична подія сталася на очах у Михайлюка

44
Олексій Лень та Святослав Михайлюк. Фото: НБА
Гравець Сакраменто Кінгс Олексій Лень закинув свій перший триочковий за три роки. Український баскетболіст зробив це у матчі проти Юти Джаз, за яку виступає Святослав Михайлюк.

В ніч з 15 на 16 жовтня відбувся матч в рамках передсезонної підготовки до НБА між Сакраменто та Ютою Джаз.

Олексій Лень отримав від тренера 14 хвилин. Центровий Кінгз набрав три очки в поєдинку, реалізувавши дальній кидок в третій чверті.

А ось Святослав Михайлюк весь матч провів на лаві запасних. Поєдинок завершився перемогою Юти з рахунком 117:114.

🏀ВІДЕО ТРЬОХОЧКОВОГО КИДКА ОЛЕКСІЯ ЛЕНЯ

НБА. Передсезонний матч

Юта – Сакраменто – 117:114 (31:30, 27:26, 29:27, 30:31)

• Новий регулярний чемпіонат НБА стартує у вівторок, 22 жовтня.
  • Олексій виступає в НБА з 2013 року, коли Фінікс Санз обрали його у першому раунді драфту під п'ятим номером. Українець також грав за Атланту Гоукс, Торонто Репторс та Вашингтон Візардз.
  • Лень реалізував перший триочковий з 30 листопада 2021 року, коли він відзначився дальнім влучанням в матчі регулярного чемпіонату НБА проти Лос-Анджелес Лейкерс.
  • Святослав Михайлюк минулого сезону став другим українцем, який вигравав НБА. Першим був Станіслав Медведенко, який двічі (2000/01 та 2001/02) виграв золоті нагороди разом із Лос-Анджелес Лейкерс.
  • Раніше Святослав Михайлюк успішно дебютував за Юту, а Олексій Лень став найрезультативнішим гравцем Сакраменто Кінгз у передсезонному матчі з Портленд.