Жіноча збірна України вийшла до чвертьфіналу Євро-2024: з ким зіграють наші дівчата

3146
Жіноча збірна України з баскетболу 3х3. Фото: Google
Жіноча збірна України з баскетболу 3х3 вийшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи з другого місця у групі. Відомий наступний суперник наших дівчат.

Наші дівчата на Євро-2024 з баскетболу 3х3 на груповій стадії з рахунком 15:11 перемогли команду Італії та поступилися збірній Франції – 11:17.

Таким чином, Україна з другого місця в групі вийшла в чвертьфінал чемпіонату Європи. Також до цієї стадії змагань з нашої групи пробилися француженки.

Далі за олімпійською системою на виліт визначаться призери європейської першості.

Вже відомий наступний суперник наших співвітчизниць. У чвертьфіналі Євро-2024 підопічні Юрія Процюка виходили на переможницю групи С. Нею стала національна жіноча збірна Іспанії.

Іспанки обіграли Азербайджан з рахунком 20:12, а потім в здолали Австрію – 20:14.

• Нагадаємо, що збірна Іспанія в цьому ж складі, який виступає на чемпіонаті Європи, на початку серпня завоювала срібні медалі Олімпійських ігор у Парижі.
  • Наші суперниці тоді стали другими в групі, обіграли в півфіналі США в овертаймі 18:16 і мінімально поступились Німеччині в фіналі 16:17.
  • Матч Іспанія – Україна в чвертьфіналі чемпіонату Європи 3х3 пройде 24 серпня. Початок о 21:15 за Києвом.