Капітан збірної України стала чемпіоном Іспанії: українка привела Валенсію до титулу

397
Аліна Ягупова. Фото: Google
Вчора, 12 травня, Валенсія, у складі якої грає капітан збірної України з баскетболу Аліна Ягупова, перемогла у матчі фінальної серії чемпіонату Іспанії Авеніду з рахунком 61:44.

Аліна Ягупова допомогла своїй команді тріумфувати у чемпіонаті Іспанії з баскетболу серед жінок. Валенсія, за яку виступає наша співвітчизниця, вчора, 12 травня, вийшла переможцем з фінальної битви турніру проти Авеніду (61:44).

Команда українки вирішила питання про чемпіонство у другому матчі. Вдома Валенсія знову здолала Авеніду. Відзначимо, що «помаранчеві» беруть титул другий рік поспіль.

Чемпіонат Іспанії. Фінал. 12 травня.

Валенсія – Авеніда – 61:44 (Валенсія виграла серію – 2:0)

Детальна статистика Ягупової у цьому поєдинку:

• провела на паркеті 22 хвилини,
  • набрала п’ять очок (1/4 триочкові, 2/4 штрафні),
  • зібрала три підбирання,
  • віддала дві результативні передачі,
  • здійснила одне перехоплення при двох втратах та одному фолі.

Показник плюс-мінус – «+10».

• Ягупова перейшла до Валенсії у січні, а у квітні допомогла іспанкам виграти національний Кубок.