Михайлюк долучився до тріумфу: Бостон знищив Маямі та вийшов до 1/4 фіналу НБА

164
Святослав Михайлюк. Фото: Google
В ніч на 2 травня в НБА вібдулося два поєдинки 1/8 фіналу плей-оф, зокрема і гра між Бостоном та Маямі (118:84). Український захисник Святослав Михайлюк допоміг Селтікс розтрощити Хітс, зробивши передачу і підбір.

Слідом за Оклахомою-Сіті, Денвером та Міннесотою до 1/4 фіналу плей-оф НБА пробився й один з головних фаворитів сезону Бостон. В п’ятому матчі серії підопічні Джо Маззули видали найкращий матч проти Маямі і декласували Хітс з різницею в мінус 34 очки. Селтік виграли всі чотири чверті.

Долучився до тріумфу Бостона і український захисник Селтікс Святослав Михайлюк. Наш співвітчизник мав 9 хвилин та 41 секунду ігрового часу, за який зумів зробити одне підбирання та віддати одну передачу.

Найрезультативнішим гравцем поєдинку став атакувальний захисник Бостона Джейлен Браун, який закинув до кошика суперників 25 очок. Дабл-дабл оформив і лідер Селтікс Джейсон Тейтум: 16 очок, 12 підбирань.

Бостоном – Маямі 118:84 (41:23, 27:23, 30:20, 20:18)

• В 1/4 плей-оф Бостон зіграє проти переможця дуелі між Клівлендом та Орландо.
  • Після п’яти матчів у серії передують Кавальєрс (3:2).