Дніпро взяв реванш у Черкаських мавп: результат другого матчу півфіналу Суперліги

66
Гравці Дніпра та Черкаських Мавп, фото: Google
Сьогодні, 10 квітня, відбувся півфінальний матч Суперліги України з баскетболу. Дніпро взяв реванш за поразку у перші грі та обіграв Черкаських Мавп у другому матчі – 73:64.

У середу, 10 квітня, відбувся другий поєдинок між Дніпром та Черкаськими Мавпами в рамках півфіналу Суперліги.

Після поразки у першій грі дніпряни зуміли взяти реванш з рахунком 73:64.

Як проходив матч

• З початку поєдинку між командами точилася рівна боротьба, але у першому періоді черкасці були сильніші – 13:12.
  • Другий тайм завершився на користь дніпрян – 17:14.
  • Здавалося, що після третього відрізку ігрового часу Черкаські Мавпи забронюють вихід до фіналу турніру – перемога 21:15.
  • Але Дніпро зумів зібратися та вирвати перемогу у четвертому періоді з рахунком 29:16 та стати переможцем матчу.

У неділю, 14 квітня, Дніпро прийме Черкаські Мавпи в вирішальному поєдинку півфіналу Суперліги.

Суперліга України. Плей-оф, півфінал. Другий матч.

Черкаські Мавпи – Дніпро – 64:73 (13:12, 14:17, 21:15, 16:29)

• Серії півфіналів, фіналу та матчу за третє місце пройдуть до двох перемог. Перевагу домашнього майданчика на кожному етапі мають команди, які посіли за підсумками регулярного чемпіонату вище місце.
  • Раніше черкасці завдали єдиної поразки Дніпру у регулярному сезоні Суперліги.
  • Федерація баскетболу України визначила найкращого гравця першого раунду плей-оф Суперліги.