До шаленого камбеку не вистачило одного кроку: в НБА зіграли «українське» дербі за участі відомих синьо-жовтих

103
Олексій Лень і Святослав Михайлюк. Фото: НБА
У суботу, 6 квітня, Бостон Святослава Михайлюка вдома обіграв Сакраменто Олексія Леня (101:100) у рамках регулярного сезону НБА. Господарі дивом не втратили солідну перевагу.

Бостон Святослава Михайлюка здолав Сакраменто Олексія Леня (101:100) у рамках НБА.

Варто відзначити, що за 6:44 до кінця матчу господарі вели – 97:79, але потім гості поступово скорочували відставання. На щастя для Бостона, вони все ж втримали мінімальну перевагу.

• Михайлюк в цій зустрічі зіграв 12 хвилин. Він набрав п’ять очок (1/1 триочкові, 1/2 триочкові), зібрав два підбирання, віддав одну передачу. Свят обійшовся без фолів та втрат. Показник плюс-мінус «+6».
  • Лень відіграв на паркеті три хвилини. Бігмен очок не набрав (0/1 двоочкові). Показник плюс-мінус «-6».