Рівне перемогло Старий Луцьк у вирішальному матчі: рівняни вийшли до півфіналу плей-оф Суперліги

106
Гравці БК Рівне, фото: Google
Сьогодні, 31 березня, у Луцьку провели другий матч чвертьфінальної серії плей-оф Суперліги між Рівним та Старим Луцьком.

У Сьогодні, 31 березня, у Луцьку провели другий матч чвертьфінальної серії плей-оф Суперліги.

Рівенська команда здобула перемогу 91:90 та вийшла до півфіналу. За 12 секунд до завершення гри луцький клуб вів 90:88, але Ілайджа Джойнер реалізував три з трьох штрафних.

Найрезультативнішим гравцем матчу став Олександр Кольченко зі Старого Луцька – 27 очок, два підбирання та одна передача.

У першій грі Рівне виграло з рахунком 92:68. У півфіналі команда зустрінеться з переможцем пари Київ-Баскет – Прикарпаття-Говерла, де наразі рахунок 1-1.

Суперліга України. Плей-оф. 1/4 фіналу. Другий матч.

Старий Луцьк – Рівне – 90:91 (24:27, 25:27, 21:20, 20:17)

Старий Луцьк: Кольченко (27), Джексон (22 + 9 підбирань + 9 передач), Вайт Томас (15 + 5 підбирань), Липовцев (8 + 10 підбирань).

Рівне: Джойнер (24 + 9 підбирань + 9 передач), Мочалов (20), Соловйов (17), Тимощук (10 + 6 передач).

• Серії чвертьфіналів, півфіналів, фіналу та матчі за 3-тє місце пройдуть до двох перемог. Перевагу домашнього майданчика в першому раунді мають команди, які посіли за підсумками регулярного чемпіонату вище місце.