Теніс

Колб вийшла до чвертьфіналу турніру W25: українка в 1/8 фіналу сенсаційно подолала Веддер

Дмитро Чорнобай
Переглядів 327
Надія Колб. Фото: Google
Українська тенісистка Надія Колб здобула перемога у поєдинку з Евою Веддер в 1/8 фіналу турніру W25 Faro, що проходить у Португалії.

Українська тенісистка Надія Колб (WTA №763) здобула перемогу у 1/8 фіналу одиночного турніру ITF W25, що проходить у Португалії.

Українка без особливих проблем подолала Еву Веддер (WTA №314) із Нідерландів та вийшла до чвертьфіналу змагань.

ITF W25. Португалія. Одиночний розряд. 1/8 фіналу

Надія Колб (Україна) - Ева Веддер (Нідерланди) – 2:0 (6:3, 7:5)

• Це була перша зустріч тенісисток
  • Надія Колб у чвертьфіналі зустрінеться з хорватською тенісисткою Антонією Ружич (WTA №269).
  • Зазначимо, що нещодавно Надія та Марина Колб виграли трофей на грунтовому турнірі серії ITF W80 у Севільї, розгромивши у фіналі перший сіяний тандем Крістіни Діну (Румунія) та Сапфо Сакелларіді (Греція).
  • Для сестер Колб це був п'ятий фінал цього сезону і 29-й парний фінал на турнірах ITF. На їхньому рахунку вже є десять титулів.
  • Наприкінці червня українки стали чемпіонками турніру ITF W15 у польському Гданську.