Дорощук і Геращенко стали тріумфаторами «Меморіалу Лонського»: наш стрибун побив світовий рекорд сезону
Переможцями традиційного турніру зі стрибків у висоту «Меморіал Лонського» стали Ірина Геращенко та Олег Дорощук. Останній встановив новий рекорд сезону у світі.
У Бердичеві пройшли Всеукраїнські легкоатлетичні змагання зі стрибків у висоту «Меморіал Віталія Лонського». Цього року в секторі зібрався найзірковіший склад учасників за всі роки проведення турніру.
Так, на Житомирщину завітали чемпіон світу у приміщенні Олег Дорощук і бронзова призерка Олімпіади-2024 Ірина Геращенко. Саме вони й стали переможцями меморіалу.
При цьому Дорощук не просто здобув перемогу, а встановив новий рекорд сезону у світі, з другої спроби подолавши планку на висоті 2,33 м.
Меморіал Лонсього
Бердичів
Чоловіки
- Олег Дорощук – 2,33
- Дмитро Нікітін – 2,24
- Вадим Кравчук – 2,21
Жінки
- Ірина Геращенко – 1,92
- Лілія Клінцова – 1,84
- Меланія Вакуліна – 1,81
Магучіх тріумфувала на етапі Континентального туру в Загребі: українка обійшла принципову суперницю.
Кохан виграв «срібло» на етапі Континентального туру: українець здобув медаль на восьмому турнірі поспіль.
Реклама
150000 грн
Ліцензія КРАІЛ № 78 від 23.08.2023
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри