Інші

Чемпіонство Магучіх та ще 5 медалей: підсумковий медальний залік Євро з легкої атлетики – яке місце в України

Євген Чепур
Переглядів 1591
4 голоси
Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко. Фото: AP
Ярослава Магучіх стала чемпіонкою Європи з легкої атлетики, а інші п’ять наших співвітчизників принесли у скарбничку збірної України одну срібну та чотири бронзових нагороди.

Національна збірна України завершила виступи на чемпіонаті Європи-2024 з легкої атлетики, який з 7 по 12 червня пройшов у італійському Римі.

Як виступили українці

• Ярослава Магучіх здобула єдину золоту нагороду для України на цьогорічному Євро. Спортсменка тріумфувала у фіналі стрибків у висоту, взявши планку 2.01 м і стала дворазовою чемпіонкою Європи зі стрибків у висоту (вперше здобула першість у 2022 році).
  • Ірина Геращенко з другої спроби у стрибках у висоту показала результат 1.95 м та стала третьою.
  • Магучіх розповіла нашому сайту, як святкувала цей тріумф з Геращенко.
  • Також медалі у стрибках у висоту здобули і наші чоловіки. Олег Дорощук на змаганнях став третім з результатом 2.26 метра. А друге місце виборов Владислав Лавський – 2.29 метра.
  • Людмила Оляновська виграла бронзу 20-кілометрових перегонів на Євро з легкої атлетики. Українка фінішувала за 1:28:48 години, виконавши олімпійський норматив.
  • Михайло Кохан здобув першу медаль у кар'єрі на рівні чемпіонатів Європи – став бронзовим призером з метання молота – 80.18 м.

Відзначимо, що шість медалей України на чемпіонаті Європи – найкращий результат з Євро-2018. Тоді синьо-жовті також здобули шість нагород, посівши 11-те місце медального заліку.