Футбол

У лазареті Динамо перебувають чотири футболісти: ще два гравці киян готуються до повернення в загальну групу

Артем Войцеховський
64
Микола Михайленко. Фото: Динамо
Медичний штаб київського Динамо повідомив, що наразі за першу команду «біло-синіх» не можуть грати Захарченко, Осипенко, Саленко, Михайленко, Тимчик і Кабаєв.

Головний лікар Динамо Андрій Шморгун в інтерв’ю прес-службі «біло-синіх» повідомив про кадрові проблеми киян. Головний тренер киян Ігор Костюк не може розраховувати на шістьох гравців.

Під час контрольного матчу зі Славією травму отримав захисник Владислав Захарченко. У нього діагностовано пошкодження зв’язок гомілкостопу. На відновлення знадобиться шість тижнів, упродовж яких 20-річний гравець носитиме відповідні ортопедичні пристрої.

У тому ж спарингу зазнав ушкодження півзахисник Кирило Осипенко. У нього виявили ушкодження колінного суглоба. Завтра в Барселоні на хавбека чекає операція. Її проведе відомий фахівець Рамон Кугат.

Півзахисник Роман Саленко ушкодив м’яз передньої поверхні стегна. Він повернеться до Києва, де пройде реабілітацію, яка займе понад місяць.

Хавбек Микола Михайленко, який успішно переніс операцію на колінному суглобі, повернеться на поле приблизно за місяць.

Тим часом захисник Олександр Тимчик і півзахисник Владислав Кабаєв продовжують підготовку до повернення до загальної групи. Вони проходять відновлення згідно зі своїми індивідуальними планами.

Найкращі букмекери
Реклама
GGbet
150000 грн
Ліцензія КРАІЛ № 78 від 23.08.2023
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри