«Я зрозумів одне»: тренер Олександрії після вильоту з УПЛ публічно попросив вибачення у фанів і розкрив правду
Головний тренер Олександрії Володимир Шаран в інтерв’ю YouTube-каналу клубу висловився щодо вильоту з УПЛ.
«Я хотів би вибачитись перед вболівальниками, тому що незважаючи на цей короткий період часу, що ми провели з командою, ми все одно намагались робити максимум. І вважаю, що теж наша провина є в цьому, що команда вилетіла до першого дивізіону».
Наставник «містян» не знімає з себе відповідальності, але в той же час натякнув на помилки свого попередника.
«Але якщо бути відвертим, то безумовно фундамент, без фундаменту будинку не буває. І тому важко було цей період часу працювати, маючи в команді достатню кількість легіонерів. Але все одно ще раз говорю, що могли виконати завдання, залишитись у Прем'єр-лізі».
Шаран зізнався, що після приходу на посаду у березні він старався врятувати ситуацію і покращити стан команди, але єдиним цілим вона не була.
«За цей період короткий часу, звичайно, ми намагались робити все можливе для того, щоб налагодити гру, підтягнути фізично, але я зрозумів одне, що якщо немає колективу, команду побудувати дуже важко».
- Олександрія посіла 15-те місце в УПЛ.
- Команда вилетіла в Першу лігу за підсумками стикових поєдинків з київським Лівим Берегом (1:1, 0:1).