Кривбас обіграв ЛНЗ у ювілейному матчі Вернидуба: черкасці продовжили антисерію

Євген Чепур
72
Кривбас – ЛНЗ. Фото: УПЛ
Сьогодні, 26 жовтня, в 11-му турі Української Прем'єр-Ліги у Кривому Розі зустрічалися місцевий Кривбас та черкаський ЛНЗ. Гра завершилася з рахунком 3:1 на користь господарів.
  • Між собою обидві команди до сьогоднішнього дня зіграли всього три поєдинки. У двох матчах була зафіксована перемога Кривбаса та один раз команди зіграли внічию. Різниця забитих м’ячів складає 6:1 на користь криворізького колективу.
  • У минулому сезоні у першому колі Кривбас переміг з рахунком 2:0, а у другому тріумфував над ЛНЗ ще впевненіше – 3:0.
  • Юрій Вернидуб на чолі Кривбаса провів 70-й матч в УПЛ.
  • Нова пропускна гостьова клубна рекордна серія ЛНЗ триває в чемпіонаті 11 матчів – 16 голів.
  • Початок гри було відкладено через повітряну тривогу у Кривому Розі.

Господарі поля вийшли вперед на 24-й хвилині поєдинку. Результативний удар на свій рахунок записав Ілич.

▶️ Відео голів у матчі Кривбас – ЛНЗ дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Загалом у першій половині зустрічі Кривбас діяв активніше та більше за суперника контролював м’яч.

У другому таймі Понєдєльнік збільшив перевагу команди Юрія Вернидуба, але один гол відіграв для ЛНЗ Наумець на 75-й хвилині матчу.

Останній гол у сьогоднішній грі на 90+5 хвилині зустрічі забив Драмбаєв.

УПЛ, 11-й тур

Кривбас – ЛНЗ – 3:1

Голи: Ілич, 24, Понєдєльнік, 58, Драмбаєв, 90+5 – Наумець, 75

• Після сьогоднішнього матчу у команди Юрія Вернидуба 17 очок в активі та п’яте місце у турнірній таблиці УПЛ. У черкасців – 15 балів та шоста позиція.
  • Кривбас у наступному турі зіграє проти львівського Руха. Гра запланована на 4 листопада. ЛНЗ того ж дня поміряється силами з луганською Зорею.