Розгром 3:0: Україна провела другий матч відбору Євро-2025 – турнірна таблиця перед останньою грою з Бельгією

Дмитро Вєнков
Переглядів 1622
Гравці збірної України U-17. Фото: УАФ
У суботу, 12 жовтня, збірна України з футболу U-17 розгромила однолітків із Казахстану (3:0) в другому турі першого групового етапу кваліфікації до Євро-2025.

Збірна України U-17 розгромила Казахстан (3:0) в рамках другого туру першого групового етапу відбору до Євро-2025.

Рахунок у матчі довго не був відкритий, а у середині другого тайму синьо-жовті відзначилися одразу трьома забитими голами протягом п’яти хвилин. Забили Іван Андрейко, Арсен Залипка та Мухаммад Джурабаєв (асист Артем Зубрій), чим поклали суперника на лопатки.

Футбол. Відбір Євро-2025 (U-17). Арена «Kehrwegstadion» (Ейпен, Бельгія). Перший етап. Другий тур

Україна – Казахстан – 3:0

Голи: Андрейко, 69, Залипка, 72, Джурабаєв, 73

Турнірна таблиця

• Якщо ввечері бельгійці не програють косоварам, синьо-жовті достроково вийдуть до другого раунду. В попередньому матчі наші хлопці здолали Косово (4:2);
  • В кінцевому турі, 15 жовтня, підопічні Юрія Мороза зіграють проти збірної Бельгії. Стартовий свисток на стадіоні «Cegeka Arena» (Stadium B) у бельгійському Генку пролунає о 16:00 за Києвом.