Збірна України стартувала у відборі на Євро-2025: команда Мороза здобула вольову перемогу над Косовом

1101
Збірна України (U-17). Фото: УАФ
Юнацька збірна України розпочала виступи у кваліфікаційному раунді Євро-2025 (U-17). Підопічні Юрія Мороза у першому поєдинку обіграли Косово.

Сьогодні, 9 жовтня, відбувся перший поєдинок у кваліфікаційному раунді Євро-2025 (U-17), в якому юнацька збірна України обіграла Косово.

Поєдинок розпочався з двох швидких голів косоварів, які вже до 12 хвилини вели з рахунком 2:0.

Проте юнацька збірна України доволі швидко оговталася від невдалого старту гри. Вже до середини першого тайму підопічні Мороза вели з рахунком 3:2.

У другій половині зустрічі українська команда відзначилася ще одного разу та довела матч до переможного завершення.

Кваліфікаційний раунд Євро-2025 (U-17). Груповий етап, перший матч

Косово – Україна – 2:4

Голи: Ахметі, 4, Абдуллаху, 12 – Зудін, 16, Люсін, 24, Зудін, 25, Люсін, 62

• Нагадаємо, що мінітурнір відбувається у Бельгії. Підопічні Юрія Мороза зіграють також проти збірних Казахстану (12 жовтня) та Бельгії (15 жовтня).
  • Зазначимо, що другого раунду відбору вийдуть по дві найкращі команди кожної групи.
  • Після цього 28 учасників навесні 2025 року в семи групах Ліги А боротимуться за сім путівок до фінального турніру, який улітку пройде в Албанії.