Кривбасу не пощастило: як завершився матч сусідів команди Вернидуба у турнірній таблиці в особі Зорі і Ворскли

Дмитро Вєнков
Переглядів 493
Гравці Зорі та Ворскли. Фото: ФК Зоря
У понеділок, 30 вересня, Зоря у домашньому матчу перемогла Ворсклу (2:0) в рамках восьмого туру чемпіонату України. Тріумф чорно-білим принесли голи Пилипа Будківського та Джордана.

Луганська Зоря обіграла полтавську Ворсклу (2:0) у восьмому турі УПЛ.

Відео голів

Ворскла активніше почала матч та у перші декілька хвилин мала декілька непоганих передумов для взяття воріт. На жаль для гостей, вони не зуміли реалізувати власну перевагу й поступово Зоря почала перехоплювати ініціативу.

Перший гол було забито на 45-й хвилині. Після подачі із кутового Джордан виконав скидання головою і Пилип Будківський без опіки з меж штрафного майданчика розстріляв ціль.

В другій половині зустрічі на 85-й хвилині господарі поставили крапку у протистоянні завдяки голу Джордана, який влучним ударом головою замкнув подачу Дениса Антюха із кутового.

Футбол. УПЛ. Київ. Стадіон «Динамо» ім. Валерія Лобановського. Восьмий тур

Зоря – Ворскла – 2:0

Гол: Будківський, 45, Джордан, 85

• Зоря посідає сьоме місце у таблиці УПЛ, маючи 12 очок. Луганці обійшли чинного бронзового призера УПЛ Кривбас, який очолює їхній екскоуч Юрій Вернидуб. В наступному турі 5 жовтня команда в гостях зіграє проти Вереса;
  • Ворскла розташовується на дев’ятій позиції із дев’ятьма балами. 6 жовтня полтавці на виїзді протистоятимуть Поліссю.