Кривбас і Ворскла не змогли виявити переможця: відео красивих голів компромісного поєдинку в Кривому Розі

Артем Войцеховський
Переглядів 297
Даніел Соса. Фото: Кривбас
У другому матчі сьогоднішнього ігрового дня зустрілися криворізький Кривбас і полтавська Ворскла. Команда Юрія Вернидуба не зуміла перемогти підопічних Сергія Долганського.

Сьогодні, 22 вересня, відбувся поєдинок сьомого туру чемпіонату України між криворізьким Кривбасом і полтавською Ворсклою.

Чемпіонат України. 7 тур.

Кривбас – Ворскла – 1:1.

Голи: Соса, 45+3 – Ієде, 42.

22 вересня. Кривий Ріг. «Гірник».

Через повітряну тривогу в Кривому Розі гра розпочалася на півгодини пізніше. Щоправда, за сім хвилин після стартового свистка команди повернулися до укриття.

Коли матч відновився, першими забили гості – класні індивідуальні дії продемонстрував Ієде. Господарі відновили паритет ще до перерви. Після удару По зі штрафного м’яч рикошетом від «стінки» опинився у Соси, який головою переправив його у ворота – 1:1.

Відразу після свистка на перерву диктор знову оголосив про повітряну тривогу.

Коли гра відновилася, голів більше не було.

Відео голів можна подивитися в нашому телеграм-каналі

• Після шести матчів Кривбас посідає п’яте місце в УПЛ (11 очок). Ворскла йде дев’ятою (дев’ять балів).
  • Свій наступний поєдинок команда Юрія Вернидуба проведе 28 вересня вдома проти Олександрії, а Ворскла два дні потому зіграє на виїзді проти Зорі.