Другий матч УПЛ за день завершився розгромом і червоною: в грі дебютував екснападник Шахтаря і збірної України

Олександр Калінін
Переглядів 987
Гравці Руха, фото: ФК Рух
У неділю, 25 серпня, Рух прийняв Зорю у Львові в матчі четвертого туру Української Прем'єр-ліги. Матч завершився розгромною перемогою господарів (3:0).

Рух розгромив Зорю у матчі четвертого туру чемпіонату України. Вже на 14-й хвилині матчу хавбек львів'ян Остап Притула не реалізував пенальті. Але через дві хвилини Рух все ж відкрив рахунок завдяки голу форварда Ярослава Карабіна.

На старті другої половини зустрічі жовто-чорні подвоїли власну перевагу – відзначився захисник Василь Руніч. Розгромним рахунок зробив нападник Ігор Краснопір. Вже у доданий час другу жовту отримав бразильський легіонер Руха Клайвер.

Відео всіх голів

Варто відзначити, що на другий тайм у складі Зорі вийшов ексфорвард Шахтаря, Полісся і збірної України Пилип Будківський. Він «дебютував» за луганців, за яких вже двічі виступав (2014-2016, 2019-2020).

Львів. «Арена-Львів». Українська Прем'єр-ліга. Четвертий тур

Рух – Зоря – 3:0

Голи: Карабін (16'), Руніч (49'), Краснопір (61')

Нереалізований пенальті: Притула (14')

Вилучення: Клайвер (90+2', друга жовта)

• В першому матчі ігрового дня Полісся розгромило Оболонь (4:0).
  • Рух посідає п'яту позицію в турнірній таблиці з шістьма балами, Зоря йде восьмою (шість очок).
  • В наступному турі львів'яни 30 серпня приймуть Інгулець, команда з Луганська в той же день в гостях зіграє з Оболонню.