Все визначилося у другому таймі: Шахтар провів поєдинок проти новачка УПЛ

Дмитро Вєнков
Переглядів 368
Гравці Лівого Берега та Шахтаря. Фото: ФК Лівий Берег
У неділю, 18 серпня, Шахтар в гостях обіграв Лівий Берег (1:0) у рамках третього туру чемпіонату України. «Гірники» реабілітувалися за домашню поразку від Полісся (0:1) у минулому турі.

Шахтар здолав новачка УПЛ Лівий Берег (1:0) у третьому турі чемпіонату України.

🔥Відео голу🔥

В першому таймі гості очікувано домінували, а Лівий Берег концентрувався на обороні. Однак час від часу «лелекам» вдавалося й вибігати у непогані контратаки. Перший тайм пройшов без голів.

Після перерви Шахтар, розуміючи наслідки своєї пасивної гри, почав підіймати темп, й на 63-й хвилині вийшов вперед. Після затяжної атаки простріл від Педрінью на дальній стійці воріт замкнув Данило Сікан. Цей гол і став вирішальним у зустрічі.