Кривбас зіграв матч з двома вилученнями, ЛНЗ зробив камбек: в УПЛ відбулися два насичених поєдинки

Дмитро Вєнков
Переглядів 324
Гравці Вересу та Кривбасу. Фото: ФК Кривбас
У неділю, 18 серпня, відбулися два чергові матчі третього туру УПЛ. Кривбас в гостях обіграв Верес (2:0), а ЛНЗ вдома у вольовому стилі переміг Рух (3:1).

Завершено ще два поєдинки другого туру УПЛ. Кривбас здолав Верес (2:0), а ЛНЗ виявився сильнішим за Рух (3:1).

Верес – Кривбас – 0:2

Кривбас відкрив рахунок вже на 12-й хвилині, коли Прінс Аду добив м’яч у ворота Вереса.

🔥Відео голів🔥

На 28-й хвилині ситуація для господарів погіршилася вилученням Максима Сміяна, який отримав другий «гірчичник» за необачний фол.

Реалізувати свою більшість Кривбас не зумів, і вже в дебюті другого тайму команди опинилися знову в рівних складах – пряме вилучення за «фол останньої надії» на рахунку Олександра Романчука.

Скористатися «подарунком» від суперника Верес не спромігся, на додачу ще й Кривбас на 81-й хвилині подвоїв власну перевагу з пенальті, який реалізував Тимур Стецьков.

Футбол. УПЛ. Рівне. Стадіон «Авангард». Третій тур

Гол: Аду, 12, Стецбков, 81 (пен.)

Вилучення: Сміян, 28 – Романчук, 51

• Верес посідає 14-те місце у таблиці. В активі команди одне очко. В наступному турі 26 серпня рівняни в гостях зіграють проти Колоса;
  • Кривбас йде на шостій позиції із шістьма набраними балами. 25 серпня криворіжці вдома приймуть Інгулець.

ЛНЗ – Рух – 3:1

Рахунок у даному матчі відкрив Рух завдяки голу Іллі Квасниці. На 52-й хвилині вінгер завершив чудовий сольний прохід влучним ударом в кут воріт.

ЛНЗ відповів на 73-й хвилині голом Олів’є Тіля, якому під час короткого розіграшу перед воротами суперника асистував Мухаррем Яшарі. На 82-й хвилині господарів вивів вперед Геннадій Пасіч, а крапку у протистоянні в компенсований час поставив Яшарі, який реалізував пенальті.