Рух розгромив Оболонь у матчі з пенальті: Краснопір забив своїй колишній команді і травмувався

Євген Чепур
Переглядів 99
Оболонь – Рух. Фото: Google
У неділю, 11 серпня, Рух у Києві зіграв свій перший матч сезону-2024/2025. Суперником львів’ян у рамках другого туру УПЛ була столична Оболонь. Гра завершилася з результатом 4:0.
  • У першому турі УПЛ Оболонь на своєму полі не зуміла здолати опір Колоса, зігравши внічию з рахунком 2:2.
  • Рух стартовий тур чемпіонату України пропускав.
  • Безвиграшна домашня серія киян триває в УПЛ чотири гри: дві нічиї та дві поразки.
  • Оболонь та львівська команда до сьогодні в рамках УПЛ зіграли дві гри і обидва поєдинки завершувалися внічию.
  • Востаннє «пивовари» приймали рухівців 11 травня 2024-го року, коли на стадіоні «Оболонь Арена» була зафіксована «мирова» з рахунком 0:0.
  • Краснопір дебютував у складі Руху в матчі проти своєї колишньої команди. Нападник є найдорожчим підписанням львів’ян в історії – 650 тисяч євро.

Перший гол у цьому матчі стався на 17-й хвилині поєдинку, коли Притула впевнено реалізував удар з одинадцятиметрової позначки.

У другому таймі голом у ворота своєї колишньої команди відзначився Краснопір. Сталося це на 67-й хвилині матчу. А вже на 78-й він отримав травму та покинув поле. Замість українця вийшов Клайвер Габріел.

▶️ Відео голів матчу Оболонь – Рух дивіться за ПОСИЛАННЯМ

У кінцівці зустрічі львів’яни довели рахунок до розгромного. Результативні удари на свій рахунок записали Квасниця та Клайвер Габріел.

УПЛ, другий тур

Оболонь – Рух – 0:4

Голи: Притула, 17 (пен.), Краснопір, 67, Квасниця, 88, Клайвер, 90

• У наступному турі 16 серпня Оболонь поїде в гості до Ворскли.
  • Рух також проведе виїзний матч. Суперником львів’ян 18 серпня стане черкаський ЛНЗ.