Кривбас переміг Чорноморець: відео першого голу УПЛ сезону 2023/24

Віктор Глухенький
Переглядів 309
Єгор Твердохліб. Фото: ФК Кривбас (Кривий Ріг)
У другому суботньому поєдинку першого туру української Прем’єр-ліги Кривбас переграв одеський Чорноморець (1:0) на власному полі та одноосібно очолив турнірну таблицю.

Гра у Кривому Розі розпочалася максимально жваво і вже першу свою розлогу атаку господарі поля трансформували у гол. Єгор Твердохліб класно замкнув навіс від Дениса Кузика і як не шукали офсайд у півзахисника, взяття воріт все ж зарахували.

Чорноморець за весь перший тайм не завдав жодного удару у площину воріт, але  шанс відігратися мав: на 45 хвилині у поперечку поцілив нападник «моряків» Олексій Хобленко.

▶️  Відео голу Єгора Твердохліба дивіться за ПОСИЛАННЯМ

По перерві Кривбас свою перевагу швидко подвоїв, але гол Артура Микитишина на 50-й хвилині скасували через явний офсайд під час передачі на нього.

Зрештою, результативний удар Твердохліба такі залишився єдиним у звітному протистоянні.

Україна. Прем’єр-ліга

Перший тур

Кривбас (Кривий Ріг) – Чорноморець (Одеса) 1:0 (1:0)

Гол: Твердохліб, 6.

• У наступному турі команда Юрія Вернидуба у Львові зіграє проти тамтешніх Карпат. Поєдинок заплановано на 11 серпня. Початок гри о 15:30.
  • Чорноморець у другому турі вдома прийматиме луганську Зорю. Матч відбудеться 1 серпня і розпочнеться о 15:30.