Все вирішилося у другому таймі: Шахтар провів поєдинок проти команди Динамо

Олександр Калінін
Переглядів 7224
7 голосів
Гравці Шахтаря, фото: ФК Шахтар Донецьк
У п’ятницю, 26 липня, Шахтар провів товариський матч проти Динамо Загреб. Чемпіони України мінімально програли першій команді Хорватії (0:1).

Шахтар зазнав поразки від Динамо Загреб у контрольному поєдинку на зборах.

Склад Шахтаря на 1-й тайм: Твардовський, Вінісіус, Грам, Франьїч, Педро Енріке, Назарина, Педріньйо, Глущенко, Швед, Невертон, Егіналду.

В першому таймі рахунок відкрито не було. Перший і єдиний гол у другій половині зустрічі забив 17-річний півзахисник Динамо Томаш Баковіч, який ідеально завершив контратаку, отримавши м’яч у штрафному донеччан і точно поціливши у ворота.

Не вдалось завантажити відео.

Товариський матч

Динамо Загреб – Шахтар – 1:0

Голи: Баковіч (67’)

• Наступний спаринг «гірники» проведуть 27 липня проти того ж Динамо. Початок – 20:00 за Києвом.
  • Команда із Загреба в минулому сезоні стала чемпіоном Хорватії.
  • Перший офіційний матч нової кампанії Шахтар зіграє 11 серпня вдома проти Полісся у рамках другого туру УПЛ.