Динамо випередило Шахтар за кількістю гравців у символічній збірній: УПЛ назвала найкращих футболістів сезону
УПЛ офіційно представила символічну збірну за підсумками сезону 2025/26. Динамо, попри фініш на четвертому місці, перегнало Шахтар за кількістю представників.
Українська Прем'єр-ліга підбила підсумки сезону 2025/26 та представила символічну збірну турніру, опублікувавши її на власному офіційному сайті.
Зазначимо,що чемпіон України Шахтар делегував до складу двох гравців, тоді як Динамо, яке фінішувало четвертим, має одразу трьох своїх футболістів.
Також відзначимо, що по два представники у символічній команді отримали ЛНЗ та Карпати. По одному гравцю делегували Кривбас та Полісся.
Символічна збірна
- Голкіпер: Домчак (Карпати)
- Захисники: Караваєв (Динамо), Горін (ЛНЗ), Сарапій (Полісся), Кузик (ЛНЗ)
- Півзахисники: Бруніньо (Карпати), Педріньо (Шахтар), Буяльський (Динамо)
- Нападники: Проспер (ЛНЗ/Шахтар), Пономаренко (Динамо), Мендоса (Кривбас)
Проект УПЛ ТБ зіткнувся із серйозними фінансовими труднощами – канал може відмовитися від студій та працюватиме прямо з поля.
Реклама
150000 грн
Ліцензія КРАІЛ № 78 від 23.08.2023
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри