Неспортивна поведінка у Першій лізі: форвард Діназа вдарив арбітра головою в груди

Дмитро Вєнков
Переглядів 779
В’ячеслав Шевченко (в центрі). Фото: ФК Діназ
У суботу, 4 листопада, під час матчу Гірник-Спорт – Діназ (2:0) у 15-му турі Першої ліги стався дикий епізод за участю нападника гостей В’ячеслава Шевченка.

У матчі 15-го туру Першої ліги Гірник-Спорт – Діназ (2:0) 38-річний форвард гостей В’ячеслав Шевченко дозволив собі застосувати силу до арбітра матчу Василя Файди.

На 64-й хвилині матчу суддя показав червону картку Шевченку, який вийшов на заміну по перерві, однак той був незгоден із таким рішенням та перед тим, як покинути поле, головою вдарив арбітра у груди.

Відео моменту вилучення та нападу Шевченка на Файду

Не вдалось завантажити відео.

На щастя, продовження інциденту не було, адже футболісти обох команд відтіснили Шевченка від Файди.

Цей епізод стався вже за рахунку 1:0 на користь господарів. В більшості вони забили другий гол у ворота суперника.