У Кудрівці частково погасили борги перед гравцями: клуб досі не виплатив преміальні за вихід до УПЛ
Футболісти Кудрівки отримали заробітну плату за квітень і травень після кількох місяців затримок. Про це повідомляє видання UA-Футбол.
Упродовж минулого сезону неодноразово з'являлася інформація про фінансові проблеми в клубі. Заборгованість перед гравцями в окремі періоди сягала трьох місяців.
Зазначається, що виплати були здійснені 19 червня, незадовго до початку підготовки команди до нового сезону, а вже 1 липня Кудрівка має розпочати літні тренувальні збори.
Водночас клуб досі не розрахувався з футболістами за преміальні. Йдеться щонайменше про бонуси за сім перемог у сезоні 2025/26, які залишаються невиплаченими.
Також повідомляється, що команда досі не отримала обіцяні винагороди за вихід до УПЛ після перемоги над Ворсклою у стикових матчах влітку 2025 року.
- Президент Кудрівки Роман Солодаренко поділився емоціями після перемоги над Агробізнесом у стикових матчах та збереження прописки в елітному дивізіоні України.