Ворскла і Металіст 1925 забили чотири голи на двох: команда Скрипника двічі рятувалася від поразки

Дмитро Вєнков
Переглядів 284
Ворскла – Металіст 1925. Фото: ФК Металіст 1925
У неділю, 29 жовтня, Ворскла вдома зіграла внічию із Металістом 1925 (2:2) в рамках 12-го туру чемпіонату України. Дебютні голи у складах своїх команд забили Олексій Сидоров, Мар'ян Фарина та Віктор Корнієнко.

Ворскла зіграла внічию із Металістом 1925 (2:2) у восьмому турі УПЛ.

Рахунок у матчі на 17-й хвилині відкрили гості силами Олексія Сидорова. Павло Ісенко перед собою відбив удар Дмитра Юсова, чим скористався форвард, добивши м’яч у порожні ворота.

Ворскла змогла відігратися у дебюті другого тайму. Олександр Скляр вивів на ударну позицію Віктора Корнієнка, який із другої спроби прошив Олега Мозіля.

Не вдалось завантажити відео.

На 78-й хвилині матчу харків'яни вдруге вийшли вперед завдяки голу Мар'яна Фарини. Він здорово зіграв на підбиранні та ударом з лівої ноги вразив ворота суперника.

Врятувалися підопічні Віктора Скрипника від поразки на 82-й хвилині. Іван Нестеренко виконав навіс до штрафного майданчику суперника, який перетворився на гол через грубу помилку Мозіля на виході.

• В активі харків’ян 12 набраних балів в 11 зустрічах та 11-е місце в УПЛ;
  • Полтавці наступний матч проведуть в гостях проти Минаю 5 листопада. Металіст 1925 у цей же день вдома прийме Чорноморець.